Movies
Ratings
1015
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 3.0
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.5
Lost in the StarsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0