Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0