Movies
Ratings
759
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Parallel MothersRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Walk with MeRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5- After MidnightRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0