Movies
Ratings
197
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5