Series
Ratings
95
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
The OARated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
Jane the VirginRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0