Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5- I know You Did Last Summer- Final PartRated ★ 3.0
Quarantine 2: TerminalRated ★ 2.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0