Series
Ratings
42
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
HollywoodRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0