Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5