Series
Ratings
27
KiddingRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
LIFERated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0