Titles you rated
KairosRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5