Series
Ratings
25
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
La PalmaRated ★ 1.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 1.0
Youth of MayRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 1.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0