Movies
Ratings
215
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0