Movies
Ratings
1788
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
PrimateRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
JarheadRated ★ 3.5
They LiveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5