Movies
Ratings
397
At Eternity's GateRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 1.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0