Movies
Ratings
2168
The White TigerRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
My Father, the BTK KillerRated ★ 1.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 1.0
Back in ActionRated ★ 2.5
Pain HustlersRated ★ 2.5
The ForestRated ★ 1.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 2.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
UgliesRated ★ 1.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Muoi: The Curse ReturnsRated ★ 0.5
RevelationRated ★ 1.0
Re/MemberRated ★ 0.5
NapoleonRated ★ 2.0
Ringu 0Rated ★ 2.0