Movies
Ratings
290
HoppersRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5- All Is Well, I Love You.Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
BURN·ERated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5