Movies
Ratings
229
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0