Movies
Ratings
726
Black MoneyRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Unicorn StoreRated ★ 2.5