Movies
Ratings
386- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Spirited Away: Live on StageRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0