Movies
Ratings
18
InceptionRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 0.5
The ExorcistRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
LucyRated ★ 0.5
American SniperRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 1.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 0.5
ShopliftersRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5