Movies
Ratings
231
Love ActuallyRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
City of AngelsRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5