Movies
Ratings
398
The Yellow SeaRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.0