Movies
Ratings
50
All About My WifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5- PapaRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0