Movies
Ratings
255
Pulp FictionRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 2.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5