Series
Ratings
64
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0