Movies
Ratings
1985
HoppersRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
A Spoiling RainRated ★ 1.0
AntzRated ★ 2.5
King of ComedyRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Call My NameRated ★ 1.0
KafkaRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
ChristineRated ★ 2.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0