Movies
Ratings
792
Pulp FictionRated ★ 3.5
Compartment Number 6Rated ★ 4.5
The GiverRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
In the HouseRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5