Series
Ratings
24
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5