Series
Ratings
103
The Art of SarahRated ★ 4.0- CasheroRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0