Movies
Ratings
426
Moving OnRated ★ 5.0
Blow-UpRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
8½Rated ★ 5.0
Inland EmpireRated ★ 4.0
Wild at HeartRated ★ 3.0
Mean StreetsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Alice Doesn't Live Here AnymoreRated ★ 4.0
A Woman Under the InfluenceRated ★ 5.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Belle de JourRated ★ 5.0
NotoriousRated ★ 5.0
You Burn MeRated ★ 4.5
Shadows in ParadiseRated ★ 4.5
Saw XRated ★ 3.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0