Movies
Ratings
456
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0