Series
Ratings
159- My TeacherRated ★ 3.0
The Decagon House MurdersRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 2.0
CrushRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5