Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 2.0
SuccessionRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0