Series
Ratings
85
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Wild Wild CountryRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 5.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
New Normal ZineRated ★ 3.5
The World of My 17Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
Monthly Magazine HomeRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5