Movies
Ratings
219
Sex and the CityRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0