Movies
Ratings
589
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HungerRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0