Movies
Ratings
590- Sheng Wang: PurpleRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
If I Had Legs I’d Kick YouRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.0
Our Souls at NightRated ★ 4.0
Ronny Chieng: Love to Hate ItRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
Conan O'Brien: The Kennedy Center Mark Twain Prize for American HumorRated ★ 5.0
You PeopleRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Closing DynastyRated ★ 4.0
You Hurt My FeelingsRated ★ 3.5