Movies
Ratings
1057
Project Hail MaryRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5