Movies
Ratings
413
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0