Movies
Ratings
234
War of the WorldsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5