Movies
Ratings
564
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Far from the Madding CrowdRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Big DealRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5