Movies
Ratings
982
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 1.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0