Movies
Ratings
147
ConstantineRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5