Movies
Ratings
620
Ant-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0- Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
Johnny MnemonicRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The X FilesRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
StargateRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0