Movies
Ratings
156
The IslandRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.5