Movies
Ratings
819
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
JulesRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Love HappensRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
Heart of StoneRated ★ 1.5
Vanilla SkyRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0