Movies
Ratings
443
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0- Remembrance of MBRated ★ 1.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0