Series
Ratings
20
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Seven SecondsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
McGregor ForeverRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0