Movies
Ratings
104
CarolRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 2.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 1.0
The HostRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.0