Series
Ratings
22- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Odd TaxiRated ★ 4.0- Rising Impact Season 2Rated ★ 3.0
Rising Impact Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0